Foto: Kubā apbedīts Fidels Kastro

Komentāri
Foto: Kubā apbedīts Fidels Kastro
Foto: AFP/LETA

Vienkāršā ceremonijā svētdien, 4. decembrī, Kubā apbedīts Kubas komunistiskās revolūcijas līderis un bijušais prezidents Fidels Kastro.

Tūkstošiem cilvēku noskatījās, kā militārā kolonna ar Fidela Kastro kremētajiem pīšļiem devās pa Santjago de Kubas ielām uz kapsētu, mājot ar Kubas karodziņiem un saucot “Es esmu Fidels!”.

Kolonnai sasniedzot kapsētu, gan Santjago de Kubā, gan galvaspilsētā Havanā notika militārais salūts ar 21 lielgabala zalvi.

Iepriekš bija paredzēts, ka bēru ceremoniju translēs televīzijā, taču šie plāni pēdējā brīdī tika atcelti. Pašreizējais prezidents Rauls Kastro, Fidela Kastro brālis solījis, ka tiks ievērota Fidela Kastro vēlme necelt viņam pieminekļus un nenosaukt viņa vārdā ielas un laukumus.

Fidels Kastro bija pie varas Kubā no 1956. gada līdz 2006. gadam, viņš mira 25. novembrī 90 gadu vecumā.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl