Foto: Kubā apbedīts Fidels Kastro

Komentāri
Foto: Kubā apbedīts Fidels Kastro
Foto: AFP/LETA

Vienkāršā ceremonijā svētdien, 4. decembrī, Kubā apbedīts Kubas komunistiskās revolūcijas līderis un bijušais prezidents Fidels Kastro.

Tūkstošiem cilvēku noskatījās, kā militārā kolonna ar Fidela Kastro kremētajiem pīšļiem devās pa Santjago de Kubas ielām uz kapsētu, mājot ar Kubas karodziņiem un saucot “Es esmu Fidels!”.

Kolonnai sasniedzot kapsētu, gan Santjago de Kubā, gan galvaspilsētā Havanā notika militārais salūts ar 21 lielgabala zalvi.

Iepriekš bija paredzēts, ka bēru ceremoniju translēs televīzijā, taču šie plāni pēdējā brīdī tika atcelti. Pašreizējais prezidents Rauls Kastro, Fidela Kastro brālis solījis, ka tiks ievērota Fidela Kastro vēlme necelt viņam pieminekļus un nenosaukt viņa vārdā ielas un laukumus.

Fidels Kastro bija pie varas Kubā no 1956. gada līdz 2006. gadam, viņš mira 25. novembrī 90 gadu vecumā.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl