FOTO: Krievijā un daudzviet pasaulē piemin Sanktpēterburgas slaktiņā bojāgājušos

Komentāri
FOTO: Krievijā un daudzviet pasaulē piemin Sanktpēterburgas slaktiņā bojāgājušos
FOTO: LETA

Pieminot Sanktpēterburgas sprādzienā bojāgājušos, Krievijā izsludinātas trīs dienu sēras. Traģēdijas vietā pie Sanktpēterburgas metro stacijas gulst ziedi un sveces.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins, noliekot ziedus traģēdijas vietā, komentēt notikušo atteicās, vien paziņoja, ka vainīgie tiks atrasti un sodīti. Pie metro stacijas Pēterburgā un daudzviet citur Krievijā pulcējas simtiem cilvēku, kuri, pieminot traģēdijā bojāgājušos, noliek ziedus un sveces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāji stāsta, ka notikušais ir satricinājis viņu ikdienu, un pauž cerību, ka šādas zvērības vairs neatkārtosies.

Tikmēr, lai paustu solidaritāti Krievijai, daudzviet pasaulē stratēģiski svarīgas ēkas izgaismotas Krievijas karoga krāsās, bet pie Krievijas vēstniecībām pasaulē un arī Rīgā gulst ziedi un sveces.

Foto

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl