Komentāri
FOTO: Krievijā piemin aviokatastrofā bojāgājušos 224 pasažierus
FOTO: LETA

Krievijā šodien sēras. Tiek pieminēti 224 cilvēki, kuri dzīvību zaudēja, vakar Ēģiptē nogāžoties lidmašīnai, kas bija ceļā no Sarkanās jūras kūrorta Šarm eš Šeihas uz Sanktpēterburgu.

Karogi plīvo pusmastā, atcelti izklaides pasākumi, pie Sanktpēterburgas lidostas gulst ziedi. Tur arī izveidots krīzes centrs bojāgājušo radiniekiem.

Tikmēr šodien eksperti no Ēģiptes, Krievijas un Francijas, kur ražota avarējusī lidmašīna, sākuši kopīgu izmeklēšanu, lai noskaidrotu katastrofas cēloņus. Līdz šim izskanējusi pretrunīga informācija.

Ēģipte vispirms ziņoja, ka pilots brīdinājis par tehniskām problēmām, taču vēlāk šos apgalvojumus noraidīja.

Atbildību par aviokatastrofu ir uzņēmušies ar teroristisko grupējumu Islāma valsts saistīti kaujinieki, taču viņu iespējas notriekt lidmašīnu, kas lido desmit kilometru augstumā, tiek apšaubītas.

Līdzjūtības Krievijai izteikuši daudzu valstu līderi, tajā skaitā arī Latvijas prezidents. Šodien pie Krievijas vēstniecības Rīgā  gulst ziedi, pieminot aviokatastrofā bojāgājušos.

Šodien dienas laikā, ļoti daudzi cilvēki ieradās pie vēstniecības, lai kopīgi pieminētu traģiskajā nāvē mirušos.

Ja sākotnēji ziedi tika likti tikai gar vienu vēstniecības nožogojuma posmu, tad dienas laikā ziedi bija salikti jau visā nožogojuma garumā. Pusdienlaikā pie vēstniecības bija izveidojusies nepārtraukta cilvēku plūsma.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl