FOTO: kaili cilvēki Kalifornijā protestē pret koku nociršanu

Komentāri
FOTO: kaili cilvēki Kalifornijā protestē pret koku nociršanu
FOTO: SCANPIX

Kalifornijā, protestējot pret koku nociršanu, desmitiem pavisam kailu cilvēku pieglaudās pie koku stumbriem. Valdība izdevusi rīkojumu kokus likvidēt, lai tādā veidā mazinātu savvaļas ugunsgrēku radīto risku.

Neskatoties uz to, ka pēdējo gadu laikā Kalifornijā mežu ugunsgrēki ir liela problēma, protestētāji uzskata, ka koku likvidēšana situāciju neuzlabos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl