Komentāri
FOTO: kā ASV vēstniecībā Rīgā sagaidīja rezultātus; Klintones un Trampa lelles, baloni un karogi
FOTO: Ilze Vēbere ()

ASV prezidenta vēlēšanu rezultātus gaidīja arī ASV vēstniecībā. TV3 Ziņu korespondente Ilze Vēbere novēroja, ka atmosfēra bija mierīga un ne pārāk pacilājoša. Sanākušie saglabāja neitralitāti un nepauda nedz prieku, nedz bēdas. Divas sievietes gan nespēja valdīt asaras.

ASV vēstniece Latvijā Nensija Petita akcentēja, ka neatkarīgi no prezidenta vēlēšanu rezultātiem ASV un Latvijas sadarbība būs tikpat spēcīga arī turpmāk. Tāpat arī vēstniece uzsvēra, ka abu valstu ekonomiskā sadarbība turpināsies. Arī drošības jomā tā tiks stiprināta. Vēstniece arī minēja, ka esam tuvi sabiedrotie, tuvi draugi, un arī turpmāk būsim spēcīgi partneri. Šīs vēlēšanas esot vēsturiskas, un tās ir ASV demokrātijas svinības, piebilda vēstniece.

Kā ziņots, ASV prezidenta vēlēšanās saspringtā cīņā uzvaru ir nodrošinājis republikāņu izvirzītais kandidāts, miljardieris Donalds Tramps.

Foto

Reportāža no ASV vēstniecības TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl