1 komentārs
FOTO: izliekoties par mirušiem, Ņujorkas ārsti protestē pret uzbrukumiem Sīrijas slimnīcām
Foto: AFP / LETA

Protestējot pret uzbrukumiem slimnīcām Sīrijā, ārsti un medicīnas studenti Ņujorkā savdabīgā veidā sākuši protestu – viņi izlikušies par mirušiem.

Protestanti, tērpušies ārstu baltajos halātos, vairākas minūtes gulēja uz zemes, turot lapas, uz kurām bija uzrakstīts kāda Sīrijā mirušā ārsta vārds, uzvārds un nāves iemesls. Protestējošie ārsti pauduši, ka tieši slimnīcas ir viens no galvenajiem mērķiem, jo kaujinieki zina, – ja iznīcinās medicīnas personālu, visi kaujās ievainotie ies bojā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Uzbrukumi tiek veikti slimnīcām, neatliekamās palīdzības automašīnām un medicīnas personālam. Liela daļa mūsu Sīrijā strādājošo kolēģu ir vienīgie, kas nodrošina medicīnisko palīdzību desmitiem, pat simtiem tūkstošiem cilvēku. Viņi uzņemas milzīgu personīgu risku, lai palīdzētu citiem. Uzbrukumi slimnīcām ir nepieņemami,” teic organizācijas Ārsti bez robežām pārstāve ASV Diāna Mārčbeina.

Mediji ziņo, ka uzbrukumos slimnīcām Sīrijā līdz šim nogalināti vairāk nekā 650 mediķu.

Skaties foto:

TOP komentāri

  • zvaigžņu vilks
    +1 +1 0

    zvaigžņu vilks

    foršs žurnālists-analfabēts skaties.lv strādā - " 650-mit "- jaunus likumus latviešu pareizrakstībai atradis :(

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl