FOTO: Haiti cīnās ar viesuļvētras Metjū radītajām sekām

Komentāri
FOTO: Haiti cīnās ar viesuļvētras Metjū radītajām sekām

Viesuļvētras Metjū izpostītajai Haiti šodien tiks nogādātas vairāk nekā 20 tonnas pārtikas, medicīnas preču un apģērba.

Tāpat Pasaules Veselības organizācija dabas stihijas skartajai valstij nosūtījusi miljonu holeras vakcīnu, lai apturētu slimības izplatīšanos. Lielākais atbalsts nāk no Eiropas Savienības, kas paziņojusi, ka ārkārtas humānās palīdzības sniegšanai tiks piešķirts pusotrs miljons eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dabas stihijas plosītajā teritorijās vismaz 350 000 cilvēku spiesti dzīvot zem klajas debess, viņiem trūkst ēdiena, dzeramā ūdens un medikamentu.

Foto

Tikmēr glābēji joprojām nevar piekļūt vairākām apdzīvotajām vietām, tāpēc tiek pieļauts, ka upuru skaits pieaugs. Jau vēstījām, ka Metjū Haiti prasījis vairāk nekā 900 cilvēku dzīvības, bet steidzama palīdzība nepieciešama gandrīz pusotram miljonam iedzīvotāju. Apvienoto Nāciju Organizācija ziņo, ka valsts saskārusies ar nopietnāko humāno krīzi kopš 2010. gada zemestrīces.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl