Komentāri
FOTO: Grieķijā ik dienu turpina ierasties bēgļu tūkstoši
FOTO: SCANPIX

Ziema nav apturējusi imigrantu ierašanos Eiropā. Šodien Grieķijā piestāja divi kuģi ar vairākiem tūkstošiem patvēruma meklētāju.

Krastā netālu no Atēnām vispirms tika nogādāts vairāk nekā tūkstotis bēgļu, kuri izglābti jūrā, bet pēcpusdienā ieradās vēl viens pasažieru prāmis ar vairāk nekā diviem tūkstošiem imigrantu, galvenokārt sīriešiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Doties bīstamajā ceļā viņus nav atturējusi ne ziemas iestāšanās, ne arī tas, ka bēgļu laivas regulāri nogrimst. Jaunākā traģēdija notika vakar, kad pie Grieķijas salām apgāzās divas laivas un noslīka vismaz 43 cilvēki, tostarp bērni.

Janvārī Eiropā kopumā ieradušies jau aptuveni 37 tūkstoši imigrantu, kas ir krietni vairāk, salīdzinot ar šo pašu periodu pirms gada.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl