FOTO: Gredzenu pavēlnieka zvaigzne apmeklē bēgļu nometni

Komentāri
FOTO: Gredzenu pavēlnieka zvaigzne apmeklē bēgļu nometni
Foto: EPA / LETA

Eiropas bēgļu krīzei uzmanību pievērsušas arī kinozvaigznes. Vienu no bēgļu nometnēm Maķedonijā apmeklējis britu aktieris Orlando Blūms.

Aktieris ir ne vien filmu Gredzena pavēlnieks un Karību jūras pirāti zvaigzne, bet arī ANO bērnu aģentūras UNICEF labas gribas vēstnesis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš pievērsis uzmanību patlaban lielākajai Eiropas problēmai bēgļu krīzei. Britu kinozvaigzne apmeklēja kādu no bēgļu pagaidu nometnēm Maķedonijā, kur viņš aprunājās ar nometnes jaunākajiem iemītniekiem un iesaistījās rotaļās, lai kaut uz brīdi bērniem novērstu domas no dzīves ārkārtas apstākļos.

Skaties foto:

Šeit viņi gaida, kad varēs turpināt ceļu, jo daudzu mērķis ir Rietumeiropa. Šī ir tikai neliela daļa no tūkstošiem patvēruma meklētāju, galvenokārt sīriešu, kuri devušies bēgļu gaitās.

Daudzi no viņiem mērojuši garu un bīstamu ceļu, vispirms šķērsojot Egejas jūru no Turcijas uz Grieķiju un tālāk dodoties uz Maķedoniju. Tālāk viņi cer ar autobusiem turpināt ceļu uz Eiropas Savienību, visbiežāk uz Vāciju un Zviedriju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl