Komentāri
FOTO: Eiropā šogad ieradušies jau 80 000 bēgļu, bet vēl 100 noslīkuši
FOTO: SCANPIX

Eiropā ik dienas turpina ierasties tūkstošiem patvēruma meklētāju. Naktī pie Grieķijai piederošās Lesbas salas krastiem izglābti deviņi simti patvēruma meklētāju.

Grieķijas amatpersonas atklāj, ka, iestājoties siltākiem laikapstākļiem, palielinās arī bēgļu skaits, kuri nedrošās laivās ierodas valstī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai spētu izmitināt patvēruma meklētājus, Grieķijas valdība Lesbas, Leras, Samas un Hijas salā izbūvējusi jaunus uzņemšanas centrus.

Tomēr amatpersonas prognozē, ka ar šādu bēgļu pieplūdumu arī ar šiem centriem nepietiks. Grieķija asi kritizē Eiropas Savienību (ES), norādot, ka visa bēgļu krīzes nasta ir nogrūsta uz Grieķijas pleciem.

Jaunākie Starptautiskās migrācijas dati liecina, ka, šķērsojot Vidusjūru, šogad Eiropā ieradušies jau vairāk nekā 80 000 bēgļu, bet vairāk nekā simts patvēruma meklētāju ceļā uz Eiropu ir miruši.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl