Komentāri
FOTO: cilvēku pūļi, panika, ievainotie – traģiskā diena Briselē

Satrauktu cilvēku pūļi, kas panikā izskrējuši ārā no lidostas vai arī tikuši evakuēti, baiļu sajūta, kas virmo gaisā – turklāt ne vien pie lidostas un metro stacijām, starp kurām notika sprādziens, bet arī visā pilsētā – šāda aina atklājas Beļģijas galvaspilsētā, kurā otrdienas rītā ap plkst. 8.00 notika sprādzieni.

Patlaban Briselē atrodas vairāki tūkstoši Latvijas valstspiederīgo, taču precīzs skaits nav zināms, TV3 Ziņām pauda Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto!

Rinkēvičs sacīja, ka patlaban nav informācijas, ka Briseles teroraktos cietušo vidū irLatvijas valstspiederīgie.

Pēc Briseles sprādzieniem Drošības policija informē par draudu līmeni Latvijā

Saistībā ar traģiskajiem notikumiem Briselē Latvijas Drošības policija informē, ka terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir salīdzinoši zems.

Drošības policijas rīcībā nav informācijas, kas liecinātu par nepieciešamību paaugstināt terorisma draudu līmeni atsevišķos objektos vai valstī kopumā.

Lielākajā Briseles lidostā notikuši divi sprādzieni; bojāgājušo skaits sasniedz 23

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl