Komentāri
FOTO: Briselē teroraktu piemiņas pasākuma laikā izceļas masu nekārtības
FOTO: LETA

Beļģijas policija šodien lika lietā ūdens lielgabalus, lai savaldītu cilvēku pūli, kas ieradās pilsētas centrālajā laukumā paust nosodījumu šīsnedēļas terora aktiem.

Laukumā bija paredzēts pasākums ar nosaukumu Maršs pret bailēm, taču tā rīkotāji pēc policijas aicinājuma to atcēla. Simtiem cilvēku tomēr bija atnākuši, taču viņiem pievienojās vairāki desmiti maskās tērptu, agresīvi noskaņotu demonstrantu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņi atritināja lielu plakātu ar lozungu kas nosoda Islāma valsti un izkliedza dažādus saukļus, pārsvarā – pret imigrantiem.
Tikmēr Briseles krīžu centrs šodien paziņoja, ka kopējais otrdienas terora aktu upuru skaits ir 28 cilvēki, pārējie trīs ir teroristi pašnāvnieki.

Briseles lidosta joprojām ir slēgta, tiek plānots, ka otrdien to daļēji varētu atvērt, lai veiktu tālos lidojumus.

Tikmēr Beļģijas prokuratūra izvirzījusi apsūdzības dalībā teroristu grupā vēl vienam aizdomās turamajam, kurš tiek saistīts ar jauna terorakta gatavošanu Francijā.

Vakar apsūdzības tika izvirzītas trim cilvēkiem, to vidū vienam pagaidām nenotvertam aizdomās turētajam, kas tika nofilmēts Briseles lidostā kopā ar abiem teroristiem, kas turpat netālu uzspridzinājās.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl