FOTO: Briselē situācija arvien saspringta, stāsta latvietis Beļģijā

Komentāri

Terorisma draudu dēļ Briselē jau vairākas dienas ir saspringta situācija, turklāt arī šodien pilsētā būs augstākais terorisma draudu līmenis, kas varētu turpināties līdz pat nākamajai nedēļai, telefonintervijā no Beļģijas galvaspilsētas raidījumam 900 sekundes ziņo Eiropas Parlamenta preses padomnieks Ģirts Salmgriezis.

Ārlietu ministrija šobrīd aicina ceļotājus no Latvijas, kuri plāno doties uz Beļģiju, rūpīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai par drošības situāciju Briselē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl aizvien Briselē ir slēgta sabiedriskā transporta galvenā artērija – metro, un cilvēki seko politiķu aicinājumam un nepulcējas publiskās vietās. Tajā pašā laikā darbojas, piemēram, mazākas tirdzniecības vietas. Situācija Beļģijas galvaspilsētā arvien ir saspringta, stāsta Salmgriezis.

Foto – Briselē ārkārtas situācija:

#BrusselsLockdown – beļģi paklausa policijas lūgumam! Twitter pārpludināts ar kaķu bildēm

Policija arī lūdz iedzīvotājus un medijus neziņot par likumsargu kustību pilsētā, lai iespējamajiem teroristiem nedotu iespēju sekot līdzi viņu darbībām un tādā veidā ļautu izvairīties.

Uz šo aicinājumu beļģi reaģējuši, sociālos tīklus pārpludinot ar kaķu fotogrāfijām, kam pievienota mirkļbirka ”#BrusselsLockdown”, tādējādi padarot iespēju sekot līdzi notikumiem galvaspilsētas centrā teju neiespējamu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl