FOTO: Briselē situācija arvien saspringta, stāsta latvietis Beļģijā

0 Komentāru
FOTO: Briselē situācija arvien saspringta, stāsta latvietis Beļģijā
EPA/LETA

Terorisma draudu dēļ Briselē jau vairākas dienas ir saspringta situācija, turklāt arī šodien pilsētā būs augstākais terorisma draudu līmenis, kas varētu turpināties līdz pat nākamajai nedēļai, telefonintervijā no Beļģijas galvaspilsētas raidījumam 900 sekundes ziņo Eiropas Parlamenta preses padomnieks Ģirts Salmgriezis.

Ārlietu ministrija šobrīd aicina ceļotājus no Latvijas, kuri plāno doties uz Beļģiju, rūpīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai par drošības situāciju Briselē.

Vēl aizvien Briselē ir slēgta sabiedriskā transporta galvenā artērija – metro, un cilvēki seko politiķu aicinājumam un nepulcējas publiskās vietās. Tajā pašā laikā darbojas, piemēram, mazākas tirdzniecības vietas. Situācija Beļģijas galvaspilsētā arvien ir saspringta, stāsta Salmgriezis.

Foto – Briselē ārkārtas situācija:

#BrusselsLockdown – beļģi paklausa policijas lūgumam! Twitter pārpludināts ar kaķu bildēm

Policija arī lūdz iedzīvotājus un medijus neziņot par likumsargu kustību pilsētā, lai iespējamajiem teroristiem nedotu iespēju sekot līdzi viņu darbībām un tādā veidā ļautu izvairīties.

Uz šo aicinājumu beļģi reaģējuši, sociālos tīklus pārpludinot ar kaķu fotogrāfijām, kam pievienota mirkļbirka ”#BrusselsLockdown”, tādējādi padarot iespēju sekot līdzi notikumiem galvaspilsētas centrā teju neiespējamu.

Skaties video:

0 Komentāru