Komentāri
FOTO: bērni spiesti gulēt zem klajas debess – Džungļu bēgļu nometnes evakuācija ir pabeigta
FOTO: LETA

Francijā Kalē pilsētas Džungļos vairāki simti nepilngadīgo bēgļu palikuši bez pajumtes un pagājušo nakti pavadījuši zem klajas debess, jo bērniem paredzētajos konteineros vairs nebija vietas, tā ziņo raidsabiedrība BBC.

Francijas varasiestādes iepriekš paziņoja, ka nometnes evakuācija ir pabeigta, tomēr klātesošie BBC žurnālisti norāda, ka Džungļos vēl joprojām atrodas vairāki simti bēgļu. Tostarp, vismaz 200 bērnu, kuri bija spiesti nakšņot aukstumā, uz zemes, jo liela daļa telšu un iepriekš saslieto apmetņu ir iznīcinātas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bērniem, kuri nometnē ieradušies bez piederīgajiem, ierīkota speciāla pagaidu mītne kuģu konteineros, tomēr tur ir par maz vietu.

Pēc paziņojuma par Džungļu nometnes nojaukšanu, pirmdien tika sākta iemītnieku evakuācija. Uz patvēruma meklētāju centriem visā Francijā jau pārvietoti nepilni seši tūkstoši Džungļu iemītnieku.

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl