Komentāri
FOTO: bēgļu straumes turpina pārpludināt Eiropu; Grieķija vairs nespēj tikt galā
FOTO: SCANPIX

Pēdējo divu dienu laikā Itālijas un Grieķijas krasta apsardze pārtvērusi teju desmit tūkstošus nelegālo migrantu, kuri nedrošās laivās šķērsojuši Vidusjūru.

Grieķijas amatpersonas paziņojušas, ka ik dienu Grieķijā ierodas apmēram septiņi tūkstoši bēgļu un valstij trūkst resursu, lai izmitinātu, pabarotu un aprūpētu patvēruma meklētājus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr ANO Augstais komisārs bēgļu jautājumos Antonio Guterrešs, viesojoties bēgļu uzņemšanas centrā Grieķijai piederošajā Lesbas salā, nosodījis Eiropas Savienības (ES) valstu nevēlēšanos piedalīties bēgļu krīzes risināšanā.

Viņš arī aicinājis pievērst uzmanību tam, ka, sākoties ziemai, bēgļu krīze jebkurā brīdī var izvērsties traģēdijā.

Jau ziņojām, ka Eiropā kopš šā gada sākuma nelegāli ieradušies vairāk nekā 630 000 bēgļu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl