Komentāri
FOTO: bēgļi riskē ar savām un mazuļu dzīvībām, lai ar laivām nokļūtu Eiropā

Itālijas krasta apsardze pagājušajā naktī veikusi vienu no pēdējā laikā lielākajām nelegālo imigrantu glābšanas operācijām. Pārtverti teju 6000 bēgļu, kuri Eiropas krastus centušies sasniegt 40 laivās.

Amatpersonas atklāj, ka daudzu nelegālo imigrantu veselības stāvoklis ir kritisks un viņi nodoti mediķu aprūpei. Jaunākie starptautiskās migrācijas dati liecina, ka Itāliju šogad sasnieguši vairāk nekā 132 000 bēgļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Itālijas amatpersonas atklāj, ka bēgļu plūsma pēdējās nedēļas laikā palielinājusies. Atsevišķas bēgļu nometnes ir pārpildītas un trūkst vietu jaunu bēgļu izmitināšanai.

Foto

Jau vēstīts, ka Eiropas Savienības robežas šogad šķērsojuši vairāk nekā trīssimt tūkstoši bēgļu. Bet kopš asiņainajiem teroraktiem Francijā un Vācijā vairākas Eiropas Savienības valstis iebilst pret bēgļu uzņemšanas politiku.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl