FOTO: bēgļi masveidā dodas uz Horvātiju

3 komentāri
FOTO: bēgļi masveidā dodas uz Horvātiju
FOTO: SCANPIX

Bēgļu straumes pagājušajā naktī plūdušas uz Horvātijas pusi. Šorīt Serbijas Horvātijas robežu šķērsojuši jau teju divi tūkstoši bēgļu. Horvātijas varas iestādes reģistrē šos patvēruma meklētājus un policijas mikroautobusos pārved pāri valsts teritorijai.

Tikmēr Ungārijā vakar vakarā agresīvi noskaņoti imigranti iesaistījušies sadursmēs ar policiju. Lai izklīdinātu satrakojušos pūli, policija bijusi spiesta lietot asaru gāzi un ūdensmetējus. Sadursmēs ievainoti desmitiem policistu un bēgļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstījām, ka Ungārijā šonedēļ stājās spēkā likums, kas par nelegālu robežas šķērsošanu un robežžoga bojāšanu paredz kriminālatbildību. Likumpārkāpējiem var tikt piespriests cietumsods vai deportēšana.

Divos apgabalos, kas robežojas ar Serbiju, Ungārija izsludinājusi ārkārtas stāvokli.

TOP komentāri

 • Lolita Luce( Liepa)
  0 0 0

  Lolita Luce( Liepa)

  To ka tie visi ir vieglas dzives mekletāji par to sen jau nav šaubu iznemot musu valdibu…un kas cieties mes vienkārša tauta un smags slogs musu policijai!!!
 • Fixeris
  0 0 0

  Fixeris

  Tie taču nav nekādi bēgļi-musulmaņu orda-20 līdz 30 gadīgi labi ģērbti,baroti tēviņi,bezkaunīgi paģēroši..Nedod dievs mums tos lupatgalvas pie sevis,cilvēki,attopieties,viņus pēc tam ārā dabūt ir neiespējami!
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Tikko Euronews zinas radija,ka viens labi barots tevins guledams paveni,ar sasutumu klastija-Horvatija nav tik labi,man solija,ka bus super,bet te otro dienu baro ar spageti...esmu sasutis par tadu necilvecibu.... man pienakas smalkaki edieni...gribu pie svetas Angelinas liekezu un pabalstu mangotaju aizbildnes.:))

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl