FOTO: Austrijā ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu

Komentāri
FOTO: Austrijā ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu
Foto: AFP/LETA

Austrijā no Ungārijas ieradušies tūkstošiem nelegālo imigrantu. Lai cīnītos ar haosu un spriedzi, ko Budapeštā ir radījis imigrantu pieplūdums, Ungārijas valdība nolēma viņus izvest no valsts ar autobusiem.

Ungārijas valdība līdz šim bija liegusi pamest valsti nelegālajiem imigrantiem, tomēr no šīs ieceres bija spiesta atteikties. Vakar vēlu vakarā tika nolemts piešķirt aptuveni 100 autobusus, ar kuriem imigrantus nogādāt līdz Austrijas robežai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Austrijas Iekšlietu ministrija lēš, ka šodien no Ungārijas kopumā būs ieradušies ar 10 tūkstošiem imigrantu.

Pārguruši, bet gandarīti, ka izdevies nokļūt Austrijā imigranti tomēr nedomā apstāties. Daudzu mērķis ir doties tālāk uz Vāciju, cerībā, ka pārtikušajā Rietumeiropas valstī tiks atrasts patvērums.

Lai imigranti varētu nokļūt Vācijā, dzelzceļa uzņēmums Deutsche Bahn organizē papildus vilcienu reisus. Vācija apņēmusies darīt visu, lai bēgļus nogādātu uzņemšanas centros, cik ātri vien iespējams un pirmie vilcieni jau ir sasnieguši Minheni.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl