Komentāri
FOTO: atrastas, iespējams, Indijas okeānā pazudušās lidmašīnas atlūzas
FOTO: SCANPIX

Vairāk nekā pusotru gadu pēc katastrofas Francijai piederošajā Reinjonas salā vakar atrastas lidmašīnas atlūzas, kas, iespējams, pieder pazudušajai Malaysia Airlines lidmašīnai.

Šādu versiju apstiprina arī Francijas aviācijas eksperts, tomēr pagaidām esot pāragri apgalvot, ka atrastās atlūzas patiešām pieder konkrētajai lidmašīnai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Ar izmeklēšanas rezultātiem eksperti sola nākt klajā nākamnedēļ. Pēdējā izmeklēšanas informācija liecināja, ka lidmašīna pirms pazušanas no radaru ekrāniem nezināmu iemeslu dēļ pagriezusies Malaizijas lidmašīna ar 239 pasažieriem pērnā gada martā novirzījās no kursa un pazuda.

Nekādas pēdas līdz šim tā arī nav atrastas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl