FOTO: atklāts pasaulē lielākais skatu laukums ar stikla grīdu

Komentāri
FOTO: atklāts pasaulē lielākais skatu laukums ar stikla grīdu
REUTERS/SCANPIX

Nesen atklātais pasaulē lielākais laukums ar stikla grīdu atrodas netālu no Ķīnas galvaspilsētas Pekinas un domāts īpaši asu izjūtu cienītājiem vai arī tiem, kuri vēlas uzveikt bailes no augstuma.

Nervus kutinošais skatu laukums atrodas 768 metrus virs jūras līmeņa. No stikla platformas paveras iespaidīgs skats uz apkārtni un tālu zemu apakšā esošajiem ciematiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skatu laukuma veidotāji uzskata, ka tā ir īstā vieta, kur pārvarēt bailes no augstuma. Taču ne visiem, kas ieradušies, tas izdodas. Viena no apmeklētājām stāsta, ka tā arī nav sadūšojusies paskatīties lejup un visu laiku turējusies pie margām. Vēl kāda atzīst, ka uz platformas pūš spēcīgs vējš, kas liek justies vēl nedrošāk.

Foto

Savukārt citi norāda, ka šādām vietām jābūt vairāk, ko brīvdienās apmeklēt pēc saspringtas nedēļas darbā.

Stikla grīdas patība ir 415 kvadrātmetru un skatu laukuma autori stāsta, ka tā ir pasaulē lielākā šāda veida platforma. Skatu laukums īpašs arī ar to, ka ir pirmais tūrisma objekts, kura konstrukcijai ir izmantots titāns.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl