FOTO: ASV plosās spēcīgs tornado, iznīcinot visu, kas tam ceļā

Komentāri

Spēcīgs tornado ASV Luiziānas štata treileru parkā nav palicis bez upuriem – tajā bojā gājuši vismaz divi cilvēki, bet vēl vairāki desmiti guvuši ievainojumus.

Kā vēsta ziņu aģentūra AP, otrdienas vakara tornado prasījis vismaz divu cilvēku dzīvības, bet vēl vismaz 30 ir guvuši ievainojumus, no kuriem septiņi cilvēki atrodas kritiskā stāvoklī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēja brāzmas ir bijušas tik spēcīgas, ka vairāki no treileriem aizpūsti tālu no savas sākotnējās atrašanās vietas. Vairāki cilvēki ir arī pazuduši un ģimenes locekļiem par viņiem nav nekādu ziņu. Atbildīgās iestādes turpina viņu meklēšanu zem gruvešiem.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl