FOTO: ASV notiek protesti pret Trampa uzvaru

Komentāri

Vēlēšanās uzvarot Donaldam Trampam, daudzi cilvēki, kas cerēja uz Hilarijas Klintones uzvaru, izgājuši ielās, lai protetētu.

ASV prezidenta vēlēšanās saspringtā cīņā uzvaru ir nodrošinājis republikāņu izvirzītais kandidāts, miljardieris Donalds Tramps. Negaidīti nepārliecinoši vairākos štatos, kur bija prognozēts drošs demokrātu pārsvars, startēja Hilarija Klintone, kas ļāva Trampam iegūt tik nozīmīgās elektoru balsis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Kā zināms, lai uzvarētu ASV prezidenta vēlēšanās, ir nepieciešamas vismaz 270 elektoru balsis un svarīgākais ir balsojums svārstīgajos jeb tā dēvētajos ”swing states”. Viens no šādiem štatiem ir Florida, kur Trampam izdevās uzvarēt un iegūt 29 elektoru balsis, un tieši tas deva nozīmīgu artavu kopējā uzvarā.

Skaties FOTO!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl