FOTO: ASV imperiālisma simbols Kubā – El Capitolio

Komentāri
FOTO: ASV imperiālisma simbols Kubā – El Capitolio
Foto: REUTERS/SCANPIX

Kubas Kapitolijs jeb El Capitolio, kas iepriekš bija viens no ASV imperiālisma simboliem valstī, šovasar atkal vēris vaļā durvis apmeklētājiem. Iepriekš tas bija slēgts.

Patlaban iespaidīgā ēka tiek renovēta, un tiek plānots, ka pēc tam tajā mājvieta būs komunistu valdībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Jau ziņojām, ka pēdējā laikā uzlabojušās ASV un Kubas attiecības. Abu valstu prezidenti tikās šā gada aprīlī. Vēl pirms tam Obama un Kastro sarokojās Nelsona Mandelas piemiņas ceremonijā Johannesburgā 2013. gadā, un viņi runājuši pa tālruni pirms decembra paziņojuma par apņemšanos panākt diplomātisko saišu atjaunošanu.

Kaut arī tikšanās aprīlī iezīmē svarīgu robežzīmi, ņemot vērā, ka neviens Kubas līderis nevienu Ameriku samitu līdz šim nav apmeklējis, Kubai un ASV vēl stāv priekšā vēstniecību atvēršana, turklāt janvārī sāktajās sarunās domstarpības ir acīmredzamas.

Kubas atrašanās Vašingtonas valstu-terorisma sponsoru sarakstā ir viens no galvenajiem klupšanas akmeņiem ceļā uz diplomātisko attiecību atjaunošanu pilnā apjomā.

Pēdējās būtiskās ASV un Kubas līderu sarunas notika 1956. gadā Panamā, kad Dvaits Eizenhauers tikās ar Fulhensio Batistu, kuru pēc trim gadiem gāza Fidels Kastro.

Iedzīvotāju aptaujas vēsta, ka 59% amerikāņu atbalsta attiecību atjaunošanu ar Kubu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl