Komentāri
FOTO: antiislamizācijas protestu pavadībā Vīnē notikusi gadskārtējā “galēji labējo” balle
Foto: EPA / LETA

Vīnē ar plašiem protestiem aizvadīta viena no Eiropas vērienīgākajām galēji labējo organizētajām ballēm. Lai nepieļautu nekārtības – policija bija izvietojusi tūkstošiem likumsargu, bet bez sadursmēm  neiztika arī šajā reizē.

Vairāki tūkstoši cilvēku pulcējās Vīnes centrā, lai nosodītu Akadēmiķu balli bijušajā imperatora ziemas pilī uz kuru bija ieradušies galēji labējo partiju pārstāvji no visas Eiropas.

Akadēmiķu Balle tiek rīkota šobrīd pilnā sparā notiekošās tradicionālās Vīnes baļļu sezonas ietvaros un to organizē Austrijas galēji labējā Brīvības partija. Šī balle parasti piesaista galēji labējo un labējo partiju biedrus no visas Eiropas- viņu vidū arī Francijas nacionālās frontes un Vācijas antiislāmistu Pegida kustības biedrus.

Foto


Bažījoties no sadursmēm, Austrijas policija bija noslēgusi lielāko daļu centra un ielās izvietojusi 3000 likumsargus. No gaisa situāciju uzraudzīja arī policijas helikopteri un uz vietas tika izvietoti ūdens lielgabali. Kopumā notika trīs dažādas demonstrācijas. Lielākajā pulcējās līdz pat astoņiem tūkstošiem cilvēku.

Vairums protestētāju uzvedās mierīgi, bet neiztika arī bez sadursmēm. Saskaņā ar policijas sacīto policistu virzienā tika mestas olas, taču ievainots neviens netika un arī arestēto nav. Pagājušajā gadā gan sadursmēs starp policiju un kaujinieciski noskaņotiem demonstrantiem ievainojumus guva vairāki desmiti cilvēku un 50 tika arestēti.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl