1 komentārs
FOTO: 1. maija svinēšana Hamburgā un Stambulā pāraug sadursmēs ar policiju
Foto: EPA / LETA

1. maija demonstrācijas notikušas daudzās valstīs. Kā ierasts, ar vērienu Darba svētki tiek svinēti Krievijā.

Arodbiedrību rīkotais gājiens Sarkanajā laukumā bija pulcējis tūkstošiem cilvēku. Krievijā 1. maijs tradicionāli ir iemesls lielām svinībām un nacionālā lepnuma izpausmēm, nevis lai pievērstu uzmanību strādājošo problēmām un dažādiem sociālajiem jautājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr citviet demonstrācijas pāraugušas sadursmēs. Par spīti aizliegumam pulcēties Stambulas centrā, Turcijā vairāki desmiti aktīvistu tomēr piedalījās protesta akcijā. Lai izklīdinātu sanākušos, policija izmantoja ūdensmetējus.

Savukārt Vācijas pilsētā Hamburgā cilvēki ielās izgāja jau vakar vakarā. Demonstrācijā piedalījās aptuveni divi tūkstoši cilvēku. Vairāki no viņiem policistus apmētāja ar pudelēm un akmeņiem. Agresīvāk noskaņotie tika arestēti.

Foto

TOP komentāri

  • bn
    0 0 0

    bn

    "Krievijā pirmais maijs tradicionāli ir iemesls lielām svinībām un nacionālā lepnuma izpausmēm nevis, lai pievērstu uzmanību strādājošo problēmām un dažādiem sociālajiem jautājumiem."

    Nu nezinu gan. PBK ziņās rādīja 1. maija demonstrāciju Vladivostokā, kur bija arī cilvēki ar plakātiem, uz kuriem rakstīts "Nē cenu un nodokļu palielināšanai"...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl