Komentāri
Floridai tuvojas pamatīga tropiskā vētra! Iedzīvotāji brīdināti par iespējamiem plūdiem
Gubernators Riks Skots izsludinājis ārkārtas stāvokli 31 rietumdaļas apgabalā, savukārt varasiestādes brīdina par spēcīgu vēju, negaisu un nokrišņiem (AP/LETA)

Floridas štats ASV gatavojas tropiskajai vētrai “Emily”. Iedzīvotāji brīdināti par spēcīgām lietusgāzēm un iespējamiem plūdiem.

Vētra “Emily” svētdien, 30. jūlijā, izveidojusies virs Meksikas līča, un otrdien, 1. augustā, tā virzīsies pāri štatam uz Atlantijas okeānu, vēja ātrumam sasniedzot 20 metrus sekundē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gubernators Riks Skots izsludinājis ārkārtas stāvokli 31 rietumdaļas apgabalā, savukārt varasiestādes brīdina par spēcīgu vēju, negaisu un nokrišņiem, kas dažos apvidos var sasniegt septiņus līdz 13 centimetrus.

Foto! Skati ar vietām, kur vētra “Emily” jau paviesojusies!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl