Komentāri
Floridai tuvojas pamatīga tropiskā vētra! Iedzīvotāji brīdināti par iespējamiem plūdiem
Gubernators Riks Skots izsludinājis ārkārtas stāvokli 31 rietumdaļas apgabalā, savukārt varasiestādes brīdina par spēcīgu vēju, negaisu un nokrišņiem (AP/LETA)

Floridas štats ASV gatavojas tropiskajai vētrai “Emily”. Iedzīvotāji brīdināti par spēcīgām lietusgāzēm un iespējamiem plūdiem.

Vētra “Emily” svētdien, 30. jūlijā, izveidojusies virs Meksikas līča, un otrdien, 1. augustā, tā virzīsies pāri štatam uz Atlantijas okeānu, vēja ātrumam sasniedzot 20 metrus sekundē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gubernators Riks Skots izsludinājis ārkārtas stāvokli 31 rietumdaļas apgabalā, savukārt varasiestādes brīdina par spēcīgu vēju, negaisu un nokrišņiem, kas dažos apvidos var sasniegt septiņus līdz 13 centimetrus.

Foto! Skati ar vietām, kur vētra “Emily” jau paviesojusies!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl