Komentāri
Floridā aizturēts deviņdesmito gadu populārais reperis Vanilla Ice
FOTO: SCANPIX

Mediju uzmanības lokā atkal nonācis reperis Vanilla Ice, kurš kļuva slavens pirms vairāk nekā 20 gadiem, laižot klajā dziesmu Ice Ice Baby.

Vanilla Ice, kura īstais vārds ir Roberts van Vinkls, ticis aizturēts aizdomās par zādzību. Bijušais mūziķis tagad veido savu televīzijas raidījumu, kurā tiek veikti skatītāju dzīvesvietu remonti.

Tiek ziņots, ka no kādas savrupmājas ASV Floridas štatā, kas atrodas blakus vietai, kur Vanilla Ice filmējis raidījumu, pazuduši velosipēdi, mēbeles, baseina sildītājs un vēl daži priekšmeti, kas vēlāk atrasti bijušā repera mājās.

47 gadus vecais reperis apgalvo, ka noticis pārpratums un viss tikšot nokārtots.

Šī nav pirmā reize, kad viņam vajadzējis saskarties ar policiju – reiz viņam nācās samaksāt sodu, kad no viņa dzīvesvietas aizbēga pieradināts ķengurs un āzis, vārdā Pončo.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl