Komentāri
“Florences” maksimālais vēja ātrums sasniedzis 42 metrus sekundē; tā kļuvusi vājāka
Foto: Reuters/Scanpix

Viesuļvētra “Florence”, kuras ārējas malas sasniegušas ASV Karolīnas ar spēcīgiem vējiem un lietusgāzēm, kļuvusi vājāka un tagad atbilst 1. kategorijas vētras līmenim, ceturtdien vakarā paziņoja ASV sinoptiķi.

“Florences” maksimālais vēja ātrums sasniedzis 150 kilometrus stundā (42 metrus sekundē) un atbilst Safira-Simpsona piecu kategoriju skalas vājākajai kategorijai, pavēstīja Nacionālais Viesuļvētru centrs (NHC).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vētrā joprojām ir “ļoti bīstami vēji” brīdināja NHC.

Trešdienas gaitā sinoptiķu atzinumos vētras spēks tika pazemināts divas reizes no 4. kategorijas, kas var radīt “katastrofālus postījumus”.

Tomēr Federālās Ārkārtas situāciju vadības pārvaldes administrators Broks Longs skubināja iedzīvotājus izturēties nopietni pret vētras draudiem, lai arī kāda būtu tās kategorija.

Sinoptiķi brīdina par vētras uzplūdiem, spēcīgām lietusgāzēm un katastrofāliem plūdiem.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl