Komentāri
Filipīnās taifūna dēļ evakuējušies miljoniem cilvēku
FOTO: SCANPIX

Filipīnām piektdien pietuvojies taifūns Hagupit, kā dēļ evakuējušies miljoniem cilvēku. Hagupit draud izvērsties par spēcīgāko vētru, kas šogad skārusi Filipīnas. Meteorologi prognozē, ka taifūns skars vairāk nekā pusi valsts teritorijas, tostarp apgabalus, ko pagājušajā gadā izpostīja taifūns Haijan.

Haijan Filipīnās laupīja dzīvību vismaz 6300 cilvēkiem, un vairāk nekā 1000 cilvēku joprojām tiek uzskatīti par pazudušiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Varasiestāžu sniegtā informācija liecina, ka miljoniem cilvēku meklējuši patvērumu evakuācijas centros, skolās un baznīcās. Atceroties Haijan nodarīto postažu, šoreiz lielākā daļa cilvēku nekavējoties paklausīja rīkojumam par evakuāciju, norādīja kāda amatpersona.

Meteorologi prognozē, ka taifūns Filipīnu piekrasti skars sestdienas naktī vai svētdien.

Hagupit piektdien nedaudz zaudēja savu spēku un vairs nav uzskatāms par supertaifūnu, tomēr vēja ātrums joprojām sasniedz 54 metrus sekundē.

Filipīnu galvaspilsētu Manilu taifūns, visticamāk, tieši neskars, prognozē meteorologi, tomēr pilsētā pirmdien iespējami plūdi, un varasiestādes tam gatavojas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl