Komentāri

Filipīnās saistībā ar taifūna Melor tuvošanos evakuēti vairāk nekā 700 000 cilvēku. Amatpersonas ziņo, ka Filipīnu vidienē vēja ātrums sasniedzis 51 metrus sekundē.

Amatpersonas reģionā izsludinājušas ārkārtas stāvokli, brīdinot, ka taifūns sev līdzi var atnest līdz četriem metriem augstus viļņus, noraut ēkām jumtus un izgāzt kokus ar visām saknēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spēcīgās lietavas var izraisīt arī plūdus un zemes nogruvumus.

Spēcīgākais pēdējo gadu taifūns Filipīnās pieredzēts 2013. gada novembrī. Toreiz stihijā dzīvību zaudēja vairāk nekā 6 000 cilvēku.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl