Komentāri
FIB pārmeklē dīķi, kurā “atrodami būtiski pierādījumi” Kalifornijas apšaudes izmeklēšanā
Foto: AFP / LETA

Turpinās vērienīgā Kalifornijā veiktās traģiskās apšaudes izmeklēšana. Federālā izlūkošanas biroja ūdenslīdēji sākuši pārmeklēt Sanbernardino parka dīķi, jo pastāv aizdomas, ka tur atrodami būtiski pierādījumi.

FIB paziņojis, ka dīķa pārmeklēšana varētu ievilkties vairāku dienu garumā. Pārmeklēts tiks viss tuvējais parks, ne tikai dīķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Esam atraduši pavedienus, kuri norāda, ka uzbrucēji apšaudes dienā bija devušies uz šo parku un, iespējams, kaut ko paslēpuši. Tomēr sabiedrības uztraukumam nav pamata, jo šobrīd neuzskatām, ka šeit varētu būt paslēpts kaut kas apkārtējiem bīstams,” teic FIB pārstāvis Deivids Bovdiks.

Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā Kalifornijas štata Sanbernardino pilsētā apšaudē gāja bojā 14 cilvēki, bet vairāk nekā 17 tika ievainoti. Masu apšaude tiek izmeklēta kā terorakts. Līdzšinējā izmeklēšanā atklāts, ka uzbrucēji kontaktējušies ar teroristiem un varētu būt saistīti ar radikālo islāmistu grupējumu Daesh.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl