Fērgusonā nemiernieki sašauj policistus

Komentāri
Fērgusonā nemiernieki sašauj policistus
(Foto: LETA)

ASV Misūri štata Fērgusonas pilsētā no jauna atsākušies melnādaino iedzīvotāju protesti pret policiju. Demonstranti sāvuši uz likumsargiem, diviem trāpīts.

Protestētāji pie Fērgusonas policijas iecirkņa bija pulcējušies, lai paustu neapmierinātību ar to, kā policija, kurā pārsvarā strādā baltādainie, izturas pret melnādainajiem. Nesen atklātībā nonāca ASV Tieslietu ministrijas ziņojums, kurā konstatēts, ka municipālā tiesa un Fērgusonas policija sistemātiski vērsusies pret afroamerikāņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apšaude notika, kad protesta mītiņa dalībnieki sāka izklīst. Viens policists sašauts sejā, bet otrs plecā. “Ja godīgi – mēs vēl nezinām, kuri cilvēki atklāja uguni, taču viņi bija tajā pūlī, kas uzbruka ”, norāda apgabala policijas priekšnieks Džons Belmars.

Policijas vadība uzsver, ka uzbrucēji šāva ar mērķi nogalināt policistus, kas bija nosūtīti kārtības uzturēšanai demonstrācijas laikā. Fērgusonā notikuši jau vairāki protesti pret policistu brutalitāti. Tie aizsākās, kad kāds baltādains policists nogalināja neapbruņotu melno jaunieti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl