Komentāri
Femen aktīvistei par atkailināšanos baznīcā piespriests naudassods
FOTO: LETA

Vācijas tiesa trešdien piespriedusi 1200 eiro lielu soda naudu radikālās feministu organizācijas Femen aktīvistei, kas Ķelnes katedrālē pērnā gada 25. decembrī atkailinājās un pārtrauca Ziemassvētku dievkalpojumu.

21 gadu vecā Žozefīne Vita, studente no Hamburgas, uz savām krūtīm bija uzrakstījusi Es esmu Dievs un uzrāpās uz altāra. Organizācija uzstāja, ka šādi tā pauž savu viedokli attiecībā uz katoļu baznīcas attieksmi pret sievietēm un toreizējā arhibīskapa Joahima Meisnera nostāju abortu jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ķelnes tiesa jauno sievieti atzina par vainīgu reliģisku pasākumu traucēšanā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl