Farāžs: Maz ticams, ka Skripaļa lietā nav iejaukta Krievija

0 Komentāru

“Uzbrukums bijušajam dubultaģentam Sergejam Skripaļam ir uzbrukums Lielbritānijas valstij!” Ar tik skaļiem vārdiem notikušo raksturo gan Eiropas Savienības amatpersonas, gan arī paši briti.

Situācija Lielbritānijas un Krievijas starpā apspriesta arī Eiropas Parlamentā Strasbūrā.

Bijušais britu Neatkarības partijas līderis un viens no slavenākajiem britu eiroskeptiķiem Naidžels Farāžs LNT Ziņām pauda uzskatu, ka neesot šaubu, – notikušajā vainojama Krievija.

Naidžels Farāžs
eiroskeptiķis, bijušais UKIP līderis

”Ir maz ticams, ka šeit nav iejaukta Krievija. Tas gan nenozīmē, ka Putins to ir akceptējis, bet solis ir sperts, un būsim godīgi – šeit ir vēsture. Ziniet, ko es gribētu teikt premjerministrei – viņai vajadzētu tikties ar Putinu, jo patiesība ir tāda, ka jau kopš karadarbības sākuma Ukrainā ir jauns Aukstais karš un tas nav izdevīgi nevienam no mums. Tāpēc es domāju, ka ir laiks apsēsties pie viena galda ar Putinu un atklāt visas kārtis, runāt skaidru valodu.

Jau vēstīts, – Lielbritānijas premjerministre Terēza Meja paziņoja, ka Skripaļs un viņa meita saindēti ar Krievijā izstrādātu militāras kategorijas nervus paralizējošu vielu. Meja devusi Krievijai laiku līdz otrdienas vakaram izskaidrot viņu saindēšanu. Premjere paziņoja, ka Lielbritānija izskatīs Maskavas atbildi, pirms lemt, kā rīkoties turpmāk.

0 Komentāru