Komentāri
“Esmu apmelošanas upuris” – Trampu par uzmākšanos apsūdz jau astoņas sievietes

Arvien vairāk sieviešu apgalvo, ka ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps viņām seksuāli uzmācies. Trampu tagad apsūdz jau astoņas sievietes.

Republikāņu partijas kandidāta izturēšanās pret sievietēm kļuvusi par teju galveno vēlēšanu kampaņas tematu kopš pagājušās piektdienas, kad laikraksts Washington Post atklātībai nodeva 2005. gada ierakstu ar ārkārtīgi vulgāriem Trampa izteikumiem par sievietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc publikācijas sekoja arvien vairāk sieviešu apgalvojumi, ka Tramps viņas savulaik skūpstījis un apgrābstījis bez piekrišanas. Tramps visas apsūdzības noraida. Viņš sevi sauc par apmelošanas kampaņas upuri un ir pārliecināts, ka vēlēšanās nezaudēs sieviešu atbalstu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl