Komentāri
“Esmu apmelošanas upuris” – Trampu par uzmākšanos apsūdz jau astoņas sievietes

Arvien vairāk sieviešu apgalvo, ka ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps viņām seksuāli uzmācies. Trampu tagad apsūdz jau astoņas sievietes.

Republikāņu partijas kandidāta izturēšanās pret sievietēm kļuvusi par teju galveno vēlēšanu kampaņas tematu kopš pagājušās piektdienas, kad laikraksts Washington Post atklātībai nodeva 2005. gada ierakstu ar ārkārtīgi vulgāriem Trampa izteikumiem par sievietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc publikācijas sekoja arvien vairāk sieviešu apgalvojumi, ka Tramps viņas savulaik skūpstījis un apgrābstījis bez piekrišanas. Tramps visas apsūdzības noraida. Viņš sevi sauc par apmelošanas kampaņas upuri un ir pārliecināts, ka vēlēšanās nezaudēs sieviešu atbalstu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl