Komentāri
“Esmu apmelošanas upuris” – Trampu par uzmākšanos apsūdz jau astoņas sievietes

Arvien vairāk sieviešu apgalvo, ka ASV prezidenta amata kandidāts Donalds Tramps viņām seksuāli uzmācies. Trampu tagad apsūdz jau astoņas sievietes.

Republikāņu partijas kandidāta izturēšanās pret sievietēm kļuvusi par teju galveno vēlēšanu kampaņas tematu kopš pagājušās piektdienas, kad laikraksts Washington Post atklātībai nodeva 2005. gada ierakstu ar ārkārtīgi vulgāriem Trampa izteikumiem par sievietēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc publikācijas sekoja arvien vairāk sieviešu apgalvojumi, ka Tramps viņas savulaik skūpstījis un apgrābstījis bez piekrišanas. Tramps visas apsūdzības noraida. Viņš sevi sauc par apmelošanas kampaņas upuri un ir pārliecināts, ka vēlēšanās nezaudēs sieviešu atbalstu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl