ES vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju

Komentāri
ES vienojas par jaunām sankcijām pret Krieviju
Foto: ITAR-TASS/SCANPIX

Eiropas Savienības līderi pēc vairāku stundu ilgām diskusijām vienojušies paplašināt sankcijas pret Krieviju. Krievijas uzņēmumu un atsevišķu personu melno sarakstu, kurām piemēros sankcijas, paredzēts izstrādāt līdz jūlija beigām.

Sankcijas tiks vērstas pret tiem Krievijas uzņēmumiem, kas atbalsta militāras tehnikas piegādi Ukrainas teritorijā. Tāpat Eiropas Savienība nolēma bloķēt divu nozīmīgu banku finansējumu Krievijai jaunu operāciju uzsākšanai, kā arī atcelt vairākus Krievijai paredzētos grantus un aizdevumus kopumā 450 miljonu euro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas ir uzskatāms par būtisku soli pēc iepriekšējām sankcijām, kas noteica vien vīzu aizliegumu un aktīvu iesaldēšanu 72 personām.

Eiropas savienība par sankcijām lēma dažas stundas pēc tam, kad par līdzīga rakstura ierobežojumiem nobalsoja ASV. Ar tām no ASV finanšu tirgus tiks izslēgtas vairākas Krievijas bankas, tostarp “Gazprombank”, kā arī aizsardzības kompānijas un enerģētikas uzņēmums “Rosneft”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl