ES valstu līderi vienbalsīgi atbalsta “Brexit” vadlīnijas

Komentāri
ES valstu līderi vienbalsīgi atbalsta “Brexit” vadlīnijas
EPA/LETA

Eiropas Savienības 27 dalībvalstu līderi sestdien, 29. aprīlī, Briselē vienbalsīgi apstiprinājuši vadlīnijas sarunās par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

Samitā, kas notiek bez britu premjeres Terēzas Mejas līdzdalības, vadlīniju pieņemšanai bija nepieciešama tikai viena minūte. Tās paredz, ka izstāšanās sarunas tiks vestas pakāpeniski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms plānots vienoties par “Brexit” nosacījumiem, tostarp par Apvienotajā Karalistē dzīvojošo Eiropas Savienības pilsoņu tiesībām un par to, cik liels “rēķins” Londonai tiks piestādīts par tās iepriekš uzņemto saistību apmaksāšanu. Tikai pēc tam Brisele ir gatava runāt britu un Eiropas Savienības turpmākajām attiecībām. Lietuvas prezidente Daļa Gribauskaite prognozē, ka šķiršanās process būs ļoti sarežģīts.

Izstāšanās sarunas, kuras ilgs divus gadus, tiks uzsāktas pēc Lielbritānijas parlamenta ārkārtas vēlēšanām, kas notiks 8. jūnijā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl