ES valstu līderi vienbalsīgi atbalsta “Brexit” vadlīnijas

Komentāri
ES valstu līderi vienbalsīgi atbalsta “Brexit” vadlīnijas
EPA/LETA

Eiropas Savienības 27 dalībvalstu līderi sestdien, 29. aprīlī, Briselē vienbalsīgi apstiprinājuši vadlīnijas sarunās par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības.

Samitā, kas notiek bez britu premjeres Terēzas Mejas līdzdalības, vadlīniju pieņemšanai bija nepieciešama tikai viena minūte. Tās paredz, ka izstāšanās sarunas tiks vestas pakāpeniski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms plānots vienoties par “Brexit” nosacījumiem, tostarp par Apvienotajā Karalistē dzīvojošo Eiropas Savienības pilsoņu tiesībām un par to, cik liels “rēķins” Londonai tiks piestādīts par tās iepriekš uzņemto saistību apmaksāšanu. Tikai pēc tam Brisele ir gatava runāt britu un Eiropas Savienības turpmākajām attiecībām. Lietuvas prezidente Daļa Gribauskaite prognozē, ka šķiršanās process būs ļoti sarežģīts.

Izstāšanās sarunas, kuras ilgs divus gadus, tiks uzsāktas pēc Lielbritānijas parlamenta ārkārtas vēlēšanām, kas notiks 8. jūnijā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl