1 komentārs
ES uzsākusi miljoniem eiro vērtu programmu, kuras ietvaros bēgļi tiks nodrošināti ar maksājuma kartēm
FOTO: LETA

Eiropas Savienība (ES) uzsākusi teju 350 miljonu eiro vērtu programmu, kuras ietvaros Turcijā bēgļi, galvenokārt sīrieši, tiks nodrošināti ar debeta maksājumu kartēm.

Šis ir viens no vērienīgākajiem projektiem, kas tiek īstenots Eiropas Savienības un Turcijas vienošanās par nelegālo imigrantu plūsmas apturēšanu ietvaros.

Bēgļi kartes varēs izmantot, lai norēķinātos par pārtiku, izglītību, mājokli, apģērbu, vai arī lai no bankomātiem izņemtu skaidru naudu. Katrā kartē ik mēnesi automātiski tiks ieskaitīti 33,56 eiro un tos patvēruma meklētāji varēs tērēt pēc saviem ieskatiem.

Turcijā dzīvo aptuveni trīs miljoni bēgļu, kuru lielākā daļa ir sīrieši. Vairums mitinās pilsētās un tiešā veidā nevalstisko un palīdzības organizācijas atbalstu nesaņem.

Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka Eiropā šogad ieradušies jau vairāk nekā teju 300 000 patvēruma meklētāju, bet vēl teju 3 500 ceļā miruši.

TOP komentāri

  • Lola
    0 0 0

    Lola

    Vēl ES varētu nosūtīt wellkomistes " bēgļu" kaprīžu apmierināšanai! Wellkomiste to dara brīvprātīgi, jo tik ļoti mīl cilvēkus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl