1 komentārs
ES uzsākusi miljoniem eiro vērtu programmu, kuras ietvaros bēgļi tiks nodrošināti ar maksājuma kartēm
FOTO: LETA

Eiropas Savienība (ES) uzsākusi teju 350 miljonu eiro vērtu programmu, kuras ietvaros Turcijā bēgļi, galvenokārt sīrieši, tiks nodrošināti ar debeta maksājumu kartēm.

Šis ir viens no vērienīgākajiem projektiem, kas tiek īstenots Eiropas Savienības un Turcijas vienošanās par nelegālo imigrantu plūsmas apturēšanu ietvaros.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bēgļi kartes varēs izmantot, lai norēķinātos par pārtiku, izglītību, mājokli, apģērbu, vai arī lai no bankomātiem izņemtu skaidru naudu. Katrā kartē ik mēnesi automātiski tiks ieskaitīti 33,56 eiro un tos patvēruma meklētāji varēs tērēt pēc saviem ieskatiem.

Turcijā dzīvo aptuveni trīs miljoni bēgļu, kuru lielākā daļa ir sīrieši. Vairums mitinās pilsētās un tiešā veidā nevalstisko un palīdzības organizācijas atbalstu nesaņem.

Tikmēr jaunākā informācija liecina, ka Eiropā šogad ieradušies jau vairāk nekā teju 300 000 patvēruma meklētāju, bet vēl teju 3 500 ceļā miruši.

TOP komentāri

  • Lola
    0 0 0

    Lola

    Vēl ES varētu nosūtīt wellkomistes " bēgļu" kaprīžu apmierināšanai! Wellkomiste to dara brīvprātīgi, jo tik ļoti mīl cilvēkus!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl