Komentāri

“Izskatās, ka ir ļoti pārsteidzošs vilnis Trampa uzvarai dažādos štatos, un vēlētāju balsis tik tālu aizgājušas priekšā Hilarijai Klintonei, ka viņai būtu jāuzvar nozīmīgā štatu kombinācijā, lai viņa varētu Trampu apsteigt. Kopumā pēc varbūtības teorijas es teiktu, tā ir Trampa uzvara, kādu vēl vakar vakarā neviens neprognozēja,” intervijā 900 sekundes pauda Vaira Vīķe-Freiberga, bijusī Latvijas prezidente.

“Man jau sen bija aizdomas, ka Amerikā briest “sprādziens”, un tiem strādnieku šķiras ļaudīm, sevišķi “baltajiem”, kas pēdējo desmit gadu laikā ir pazaudējuši darbus. Katrā ziņā kopš Obamas uzvaras situācija ir pasliktinājusies. Amerikāņi klusi un mierīgi parāda revolūciju, iedami pie balsojumu urnām,” pauda eksprezidente.

Viņa pauda, ka Tramps ir trāpījis uz to “vilni” par amerikāņu vilšanos savā “amerikāņu sapnī”, jo valstī ir plaša tautas masu neapmierinātība ar to, kā notiek ekonomiskā attīstība.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl