ES savā “melnajā sarakstā” iekļauj Nigērijas skolnieču nolaupītājus

Komentāri
ES savā “melnajā sarakstā” iekļauj Nigērijas skolnieču nolaupītājus
Foto: REUTERS/SCANPIX

Eiropas Savienības “melnais saraksts” kļuvis vēl garāks – tajā tagad iekļauts arī Nigērijas ekstrēmistu islāmistu grupējums, kas aprīļa vidū nolaupījis vairāk nekā 200 skolnieces.

Grupējums “Boko Haram”, kura nosaukums tulkojams kā “Rietumu izglītība ir grēks”, iestājas par islāma valsts dibināšanu Nigērijas ziemeļdaļā.

Grupējums šā gada 14. aprīlī no meiteņu koledžas Čibokas ciematā nolaupīja 223 skolnieces. Meitenes – lielākoties vecumā no 16 līdz 18 gadiem – joprojām nav atrastas.

Eiropas Savienības amatpersonas arī norāda, ka grupējums saistīts ar starptautisko teroristu organizāciju Al Kaida.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl