Komentāri
ES sankcijas pret Krieviju būs spēkā vismaz līdz septembrim
FOTO: SCANPIX

Eiropas Savienība (ES) nedēļas laikā sagatavos jaunu sarakstu ar personām, pret kurām vērsīs sankcijas Ukrainas krīzes dēļ. Par to vakar vēlu vakarā Briselē vienojās Eiropas Ārlietu ministri. Šobrīd jau ieviestās sankcijas pret Krieviju paliks spēkā vismaz līdz septembrim.

Eiropas Savienība sankcijām pret Krieviju un Austrumukrainas separātistiem termiņš beidzas  martā. Vienubrīd tika pat pieļauts, ka tās kļūs maigākas, tomēr, kad okupācijas karaspēks lauza pamieru, uzbrūkot Mariupolei, nogalinot vairāk kā 30 cilvēkus, Eiropas nostāja atkal kļuva stingra.

Pret jaunu sankciju ieviešanu un par esošo atcelšanu iepriekš iestājās jaunā Grieķijas valdība, ko veido prokrieviski noskaņotā kreiso ekstrēmistu partija Siriza. Tomēr šoreiz grieķi piekrita iebildumus necelt.

Nedēļas laikā tiks sagatavots jauns saraksts ar personām, pret kurām tiks vērstas sankcijas, tomēr galīgo lēmumu par to pieņemšanu būs jāpieņem Eiropas Savienības padomei, ko veido dalībvalstu augstākās amatpersonas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl