Komentāri
ES piešķir Ukrainai palīdzību 260 miljonu eiro apmērā
FOTO: LETA

Eiropas Savienība (ES) izmaksājusi 260 miljonus eiro lielu aizdevumu Ukrainai, kas ir daļa no 1,61 miljarda eiro lielās palīdzības paketes, par kuru ES iepriekš vienojās ar Ukrainu.

“Šis maksājums ir nākamais kārtīgais pierādījums Eiropas solidaritātei ar Ukrainas tautu,” paziņoja ES ekonomikas, finanšu, nodokļu un muitas politikas komisārs Pjērs Moskovisī, piebilstot, ka līdzekļi izmaksāti ar mērķi “finansēt pirmās nepieciešamības” un palīdzēt Ukrainai veikt ekonomiskās reformas.

Pēc ārlietu augstās pārstāves Federikas Modžerīni teiktā, ES arī palielinājusi humānās palīdzības apjomu Ukrainai par 7,8 miljoniem eiro, kopumā “konfliktā cietušajai Ukrainas tautai” sniedzot palīdzību 32 miljonu eiro vērtībā.

“Tūkstošiem viegli ievainojamu cilvēku cīņu dēļ tiek ievilkti humānajā krīzē, īpaši tuvojoties ziemai. Mūsu jaunais finansējums palīdzēs viņiem turpmākajos mēnešos,” paziņoja humānās palīdzības un krīžu kontroles komisārs Krists Stiljanids.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl