Komentāri
ES piešķir Ukrainai aizdevuma maksājumu 500 miljonu eiro apmērā
FOTO: SCANPIX

Eiropas Savienība (ES) piešķīrusi Ukrainai aizdevuma daļu 500 miljonu eiro apmērā. Šī summa ir daļa no martā sāktās palīdzības programmas Ukrainai, kuras apjoms veido 1,6 miljardus eiro un kuras mērķis ir stabilizēt Ukrainas ekonomiku.

“Mēs sniedzam nepieciešamo finansiālo atbalstu laikā, kad Ukrainas tautai jāsaskaras ar neierastiem ekonomiskiem un sociāliem izaicinājumiem,” paziņoja ES ekonomikas, finanšu, nodokļu un muitas politikas komisārs Pjērs Moskovisī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ir svarīgi, ka valsts saglabā reformu īstenošanas tempu, tādējādi radot apstākļus noturīgai visu ukraiņu labklājībai,” viņš piebilda.

No 1,6 miljardu dolāru palīdzības programmas Ukrainai vēl jāsaņem 250 miljoni eiro.

Šī programma ir daļa no plašāka palīdzības pasākumu kopuma 11 miljardu eiro vērtībā, kas ietver arī ES attīstības fondu finansējumu un aizdevumu no Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB).

Finansiālu atbalstu Ukrainai sniedz arī Starptautiskais Valūtas fonds.

ES gan vairākkārt ir atlikusi jaunu starptautisko donoru sanāksmi par palīdzības sniegšanu Ukrainai, tā vietā aicinot Kijevu mazināt atkarību no ārējās palīdzības.

Pagājušajā nedēļā apmeklējot Ukrainu, ES kaimiņattiecību jautājumu komisārs Johanness Hāns izteicās, ka Ukrainai vispirms ir jāsāk īstenot reformas un tikai tad tā var cerēt uz donoru konferenci.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl