Komentāri

“Es neraudāšu!” Ar tik apbrīnojamu apņemšanos intervijai  piekritusi viena no Briseles sprādzienos ievainotajiem – divdesmitgadīga meitene, kura guvusi smagus sejas un rokas apdegumus.

Fanija Kleina ir viena no no tiem aptuveni 300, kuriem “paveicās”. Viņa izdzīvoja otrdien notikušajos sprādzienos Briseles Zaventemas lidostā. Tajā dienā bojā gāja 31 cilvēks, un, to saprotot, meitene ir pārsteidzoši dzīvespriecīga. Lai gan rokas un seju klāj apsēji.

“Man pat nebija laika apskatīties apkārt! Biju tikko ieradusies lidostā pie reģistrācijas letes. Nepaguvu pat neko pateikt, kad pēkšņi nogranda drausmīgs sprādziens. Izklausījās pēc pasaules gala. Es attapos uz zemes, visapkārt bija pelni, viss bija pelēks. Mani pārklāja kaut kāda brūna masa, kas smirdēja pēc degušas cūkas. Es pielēcu kājās un skrēju ārā, cik ātri varēju,” viņa atceras.

20 gadīgā meitene stāsta, ka sāpes tobrīd nav jutusi. Pārņemis  šoka stāvoklis, un viņa vienkārši sekojusi pūlim ārā no lidostas:””Cilvēki man teica, ka esmu apdegusi. Man iedeva spoguli, bet es pat negribēju skatīties. [..] Es nepavadīšu savas dienas raudot. Nedaudz paraudāju vakar, bet tas arī viss. Citādi vēl atūdeņošos!”

Pārsteidzoši dzīvespriecīgā Fanija ir pateicīga glābējiem un medicīnas personālam, kas izturējušies pretimnākoši, līdz ar ko viņai ne mirkli neesot bijis bail.

Otrdienas uzbrukumos Briseles lidostai un metro sistēmai ievainojumus guva ap 300 cilvēkiem.

Foto:

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl