Komentāri
ES “melnajā sarakstā” iekļauj 18 ar Austrumukrainas kaujiniekiem saistītas personas un organizācijas
FOTO: LETA

Eiropas Savienība (ES) ceturtdien “melnajā sarakstā” iekļāvusi 18 ar Austrumukrainas kaujiniekiem saistītas fiziskas personas un organizācijas, ziņo diplomāti.

Sarakstā iekļauti piecu kaujinieku grupējumi un 13 personas par to lomu šomēnes kaujinieku kontrolētajās Donbasa teritorijās notikušajās pseidovēlēšanās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

28 ES vēstnieku pieņemtais lēmums ir “atbilde uz separātistu balsojumu, kas grāva Minskas protokola ieviešanu”, sacīja viens avots.

Pēc viena diplomāta teiktā, šis saraksts rakstiskā procedūrā jāapstiprina Eiropadomei. “Tas jānopublicē, un tam jāstājas spēkā līdz mēneša beigām,” pavēstīja diplomāts.

Šobrīd nav skaidrs, tieši kas ir iekļauts “melnajā sarakstā”. Individuālas sankcijas paredz aizliegumu izdot vīzas ES un aktīvu iesaldēšanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl