Komentāri
ES Lietuvas goda konsula slepkavību Luhanskā uzskata par teroraktu
FOTO: LETA

Eiropas Savienība (ES) Lietuvas goda konsula Luhanskā Mikolas Zeļeņeca slepkavību uzskata par teroraktu, paziņojis ES augstākās ārlietu pārstāves Ketrinas Eštones preses pārstāvis.

Kā norāda Eštones pārstāvis, teroristiem ir jāsaņem sods par noziegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mēs bijām satriekti par Lietuvas goda konsula Mikolas Zeļeņeca nolaupīšanu un zvērīgo slepkavību, kuru pastrādāja nelikumīgie bruņotie grupējumi Luhanskā. Mēs apņēmīgi nosodām šo teroraktu un izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un tuviniekiem,” teikts paziņojumā.

Par Zeļeņeca slepkavību piektdien paziņoja Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.

“Ar dziļām skumjām tikko uzzināju, ka Lietuvas goda konsulu Luhanskā Mikolu Zeļeņecu nolaupījuši un brutāli nogalinājuši teroristi,” tviterī raksta Linkevičs.

Līdzjūtību par Zeļeņeca nāvi izteikusi Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite.

“Mani satriekusi ziņa par Lietuvas drauga Mikolas Zeļeņeca nāvi, kurš bija patiess Lietuvas un Ukrainas ciešu attiecību atbalstītājs. Savā un visu Lietuvas iedzīvotāju vārdā izsaku līdzjūtību bojāgājuša ģimenei un tuviniekiem,” teikts Grībauskaites paziņojumā.

Kā vēsta Ukrainas mediji, Zeļeņecs bija Ukrainas pilsonis un Luhanskā nodarbojās ar uzņēmējdarbību.

Viņš pārstāvēja Lietuvas intereses Luhanskā un tās reģionā un viņam attiecīgi bija diplomātiskā imunitāte.

Luhanska ir viena no aktīvākajām cīņu vietām Ukrainas austrumos starp drošības spēkiem un kaujiniekiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl