Komentāri
ES līderi pauž cerību, ka Lielbritānijas vēlēšanu iznākums netraucēs “Brexit” procesam
Foto: EPA / LETA / AFP

Jaunumus no Lielbritānijas vēlēšanām ar lielu piesardzību uzņēmusi Brisele. Eiropas Savienības līderi pauduši cerību, ka neviennozīmīgais vēlēšanu iznākums netraucēs ”Brexit” procesam.

Sarunu sākums paredzēts pēc 10 dienām, un Mejas plānā ietilpa to apmeklējums, apbruņojoties ar vairākumu parlamentā un lielu sabiedrības atbalstu. Tomēr straujās izmaiņas britu politikā viņai ne vien atņēmušas cerības par izteiktu pārsvaru Vestminsterā, bet arī pazeminājušas uzticību viņai kā premjerministrei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es patiešām ceru, ka Lielbritānija paliks atvērta sarunām. Komisija tās var uzsākt kaut vai rīt pusdesmitos no rīta, taču gaidām arī viesus no Londonas. Ceru, ka nepiedzīvosim vēl kādu nobīdi no sarunu sākuma datuma,” saka Eiropas Komisijas prezidents Žans Klods Junkers.

Eiropas Savienības ”Brexit” sarunu vedējs Mišels Bernjē uzsvēra, ka vienošanās varēs sākties vien tad, kad Londona būs tam gatava. Eiropadomes prezidents Donalds Tusks, savukārt norādījis, ka nav zināms laiks, kad sarunām jāsākas, taču labi zināms nospraustais beigu datums. Viņš aicinājis vienošanos sākt laikus, lai izvairītos no situācijas, kurā Lielbritānija paliktu bešā – bez izstāšanās līguma.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl