Komentāri
ES līderi ir vienojušies! Jau svētdien bēgļi tiks sūtīti atpakaļ uz Turciju
FOTO: SCANPIX

Eiropas Savienībai (ES) izdevies vienoties ar Turciju bēgļu krīzes jautājumā. Vienošanās paredz, ka visi tie patvēruma meklētāji, kuri pāri Egejas jūrai ieradīsies Eiropā, no svētdienas tiks sūtīti atpakaļ uz Turciju.

Vienošanās uzskatāma par Turcijas piekāpšanos ES, jo Ankara iepriekš vēlējās atsākt sarunas par vairākiem vienošanās punktiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piekrītot uzņemt atpakaļ migrantus, Turcija var sagaidīt enerģiskākas sarunas par tās uzņemšanu ES. Sarunās Briselē Eiropa arī piekritusi paātrināt 3 miljardu eiro piešķiršanu, lai palīdzētu Sīrijas bēgļiem Turcijā.

Savukārt Turcija apsolījusi, ka visi migranti tiks uzņemti saskaņā ar starptautiskajiem likumiem un netiks nosūtīti atpakaļ uz vietām, no kurām viņi bēg.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl