ES iestāsies Krievijas Federācijā, uzskata Čehijas prezidents

1 komentārs
ES iestāsies Krievijas Federācijā, uzskata Čehijas prezidents
FOTO: SCANPIX

Čehijas prezidents Milošs Zēmans intervijā Čehijas radio pavēstījis, ka Eiropas Savienība (ES) iestāsies Krievijas Federācijā. “Ilgtermiņā Krievijas Federācija būs ES dalībvalsts. Ja nepatīk, domājiet, ka ES iestāsies Krievijas Federācijā. Bet rezultāts būs tas pats,” uzskata Čehijas prezidents.

Viņš skaidrojis, ka Krievijas un ES ekonomikas ir viena otrai nepieciešamas. Zēmans arī cer, ka Krievija un ES kopā cīnīsies pret terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Krievijā ir savi teroristi, mums Eiropā – savi, amerikāņiem bija 11. septembris. Kāpēc gan neapvienoties šai cīņai? Pēc manām domām, tas ir pats galvenais drauds mūsu civilizācijai, kurā ietilpst Dostojevskis, Solžeņicins un daudzi citi,” teicis Zēmans.

Čehijas prezidents ir guvis ievērību ar prokremliskajiem izteikumiem saistībā ar Ukrainas konfliktu. Vienlaikus Čehijas valdība ietur NATO un ES pozīciju šajā jautājuma. Prāga pagājušajā gadā atbalstīja arī sankciju ieviešanu pret Krieviju Ukrainas dēļ.

TOP komentāri

  • Piltenieks
    0 0 0

    Piltenieks

    Kā tāds debiloīts tika ievēlēts par valsts prezidentu?Vai tad čehu tautai arī galvā putniņi drāžas?Es līdz šim biju pārliecināts ka tikai lavieši ne tā ar galvu draudzējas.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl