2 komentāri
ES ceļ trauksmi: būtiski palielinājusies bēgļu plūsma no Turcijas
Foto: Reuters / LETA

Palielinās bēgļu plūsma uz Eiropu un Eiropas Savienība (ES) ceļ trauksmi – šogad ievērojami pieaudzis patvēruma meklētāju skaits no Turcijas. Vienlaikus dalībvalstis tiek aicinātas steigšus pildīt savus solījumus atbalstīt bloka robežas apsardzes spēkus.

Eiropas Komisijas ziņojumā minēts, ka trīs mēnešu laikā caur Turciju vien Grieķijā ieradušies gandrīz 16 000 cilvēku, kas ir deviņas reizes vairāk nekā tajā pašā laika posmā pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus palielinājusies bēgļu plūsma uz Spāniju – šī gada pirmajos trijos mēnešos Spānijā ieradušies gandrīz 7000 cilvēku, kas ir par 22% vairāk nekā pagājušā gada pirmajos trijos mēnešos.

Jāatgādina, ka Turcija jau vairākkārt uzstādījusi ultimātus Eiropai. Piemēram jautājumā par bezvīzu režīma ieviešanu. Turcijas prezidents jau pērn draudēja, ka gadījumā ja Eiropa vilcināsies – Ankara izbeigs abu pušu vienošanos par bēgļiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl