2 komentāri
ES ceļ trauksmi: būtiski palielinājusies bēgļu plūsma no Turcijas
Foto: Reuters / LETA

Palielinās bēgļu plūsma uz Eiropu un Eiropas Savienība (ES) ceļ trauksmi – šogad ievērojami pieaudzis patvēruma meklētāju skaits no Turcijas. Vienlaikus dalībvalstis tiek aicinātas steigšus pildīt savus solījumus atbalstīt bloka robežas apsardzes spēkus.

Eiropas Komisijas ziņojumā minēts, ka trīs mēnešu laikā caur Turciju vien Grieķijā ieradušies gandrīz 16 000 cilvēku, kas ir deviņas reizes vairāk nekā tajā pašā laika posmā pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus palielinājusies bēgļu plūsma uz Spāniju – šī gada pirmajos trijos mēnešos Spānijā ieradušies gandrīz 7000 cilvēku, kas ir par 22% vairāk nekā pagājušā gada pirmajos trijos mēnešos.

Jāatgādina, ka Turcija jau vairākkārt uzstādījusi ultimātus Eiropai. Piemēram jautājumā par bezvīzu režīma ieviešanu. Turcijas prezidents jau pērn draudēja, ka gadījumā ja Eiropa vilcināsies – Ankara izbeigs abu pušu vienošanos par bēgļiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl