2 komentāri
ES ceļ trauksmi: būtiski palielinājusies bēgļu plūsma no Turcijas
Foto: Reuters / LETA

Palielinās bēgļu plūsma uz Eiropu un Eiropas Savienība (ES) ceļ trauksmi – šogad ievērojami pieaudzis patvēruma meklētāju skaits no Turcijas. Vienlaikus dalībvalstis tiek aicinātas steigšus pildīt savus solījumus atbalstīt bloka robežas apsardzes spēkus.

Eiropas Komisijas ziņojumā minēts, ka trīs mēnešu laikā caur Turciju vien Grieķijā ieradušies gandrīz 16 000 cilvēku, kas ir deviņas reizes vairāk nekā tajā pašā laika posmā pērn.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus palielinājusies bēgļu plūsma uz Spāniju – šī gada pirmajos trijos mēnešos Spānijā ieradušies gandrīz 7000 cilvēku, kas ir par 22% vairāk nekā pagājušā gada pirmajos trijos mēnešos.

Jāatgādina, ka Turcija jau vairākkārt uzstādījusi ultimātus Eiropai. Piemēram jautājumā par bezvīzu režīma ieviešanu. Turcijas prezidents jau pērn draudēja, ka gadījumā ja Eiropa vilcināsies – Ankara izbeigs abu pušu vienošanos par bēgļiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 7

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl